funkcjonalność

W systemie zawarto szereg modułów dzięki, którym jesteśmy w stanie gromadzić informację dotyczącą floty pojazdów. System zarządzania flotą został oparty o najnowszą technologię asp.Net. Całość dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej.

Szczegóły »

rozwój

Cały czas dostosowujemy system do potrzeb naszych klientów. Jeżeli podczas testowania, używania stwierdzisz, że czegoś ci brakuje napisz do nas.

Szczegóły »

koszty

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie byłyby koszty użytkowania systemu, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij do nas maila. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Szczegóły »Czym jest zarządzanie flotą?

System zarządzania flotą to zestaw oprogramowania transportowego używany przez przewoźników w celu usprawnienia zarządzania flotą. System pozwala zautomatyzować zarządzanie procesami logistycznymi, co pomaga managerom zmaksymalizować wydajność tych procesów przy jednoczesnej redukcji kosztów. Operatorzy flot mają wygodny dostęp do wszystkich potrzebnych informacji o zakresie obsługi serwisowej, depozytach opon, rozliczeniach, etc.. Korzystające z systemu zarządzania flotą serwisy mogą szybko przyjmować do naprawy pojazdy flotowe, autoryzować i rozliczać zlecenia. Program do zarządzania flotą to przejrzysty, przyjazny i prosty w obsłudze system, który jest wykorzystywany przez Fleet Managerów, wypożyczalnie samochodów, firmy CFM czy dealerów pojazdów.

Oprogramowanie do zarządzania flotą samochodową pozwala kontrolować i monitorować eksploatację floty pojazdów i sprzętu w obszarach takich jak: spalanie paliwa, przebieg kilometrów, przebieg motogodzin, planowanie, karty drogowe i koszty eksploatacji floty. Program do zarządzania flotą samochodową współpracuje z kartami paliwowymi większości koncernów paliwowych co pozwala na import transakcji tankowań dokonanych na stacjach benzynowych.

Ewidencja pojazdów

Ewidencja zasobów zarządzanej floty samochodowej stanowi podstawowy zbiór danych wejściowych do których odnoszą się pozostałe funkcje modułu. Tylko kompletna ewidencja zasobów pozwoli sprawnie zarządzać flotą samochodową.

Karty flotowe (paliwowe)

Karta flotowa (paliwowa) umożliwia bezgotówkowe tankowanie paliw lub zakup usług na stacjach benzynowych objętych programem flotowym. Na stacjach tych, oznaczonych logo floty, zainstalowano specjalne terminale kartowe, obsługujące transakcje bezgotówkowe. Każdej karcie flotowej przypisany jest numer PIN. Nasze oprogramowanie do zarządzania flotą samochodową współpracuje z takimi raportami kart flotowych większości koncernów paliwowych. Karty flotowe stanowią zatem kluczowy element zarządzanej floty samochodowej – wg danych z kart następuje automatyczne rozliczenie zużycia i kosztów paliwa.

Ewidencja przebiegu pojazdu (kilometrówka)

Ewidencja przebiegu pojazdów służy do ewidencji przebytego przez pojazd dystansu w kilometrach. Oznacza to, że użytkownik sporządza odpowiednio zestawienie przejechanych służbowo kilometrów i mnoży je razy stawkę ustawową za kilometr. Stawka za kilometr zależna jest w zasadzie od pojemności silnika pojazdu.

Szkody komunikacyjne

Program do zarządzania flotą samochodową posiada możliwość rejestr szkód komunikacyjnych (stłuczki, kolizje, wypadki). Każdy pojazd posiada swoją kartotekę z którą można powiązać naprawę.

Naprawy i serwis

Naprawy i wizyty serwisowe nieustannie towarzyszą zarządzanej flocie samochodowej. Każda naprawa lub wizyta serwisowa jest rejestrowana w programie z wyszczególnieniem części zamiennych. Każdy pojazd ma swoją kartotekę napraw i serwisu.

Raporty floty samochodowej

Czym byłoby zarządzanie flotą samochodową bez raportowania… Oferowany system zarządzania flotą samochodową umożliwia generację wielu raportów i zestawień.


Copyright AtSoftware 2024. All Rights Reserved.